Bizi Arayın

0552 203 20 56

Email Adresi

info@acilkurye.web.tr
Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Acil Kurye firmasının hizmetleri nelerdir?

Acil Kurye firmamız şehir içi ve şehirler arası alanda hızlı ve güvenilir teslimat sağlayan bir firmadır. Şehir içi ve şehirler arası her türlü gönderiminizin yanı sıra acil ilaç ihtiyaçlarınız için de tercih edebileceğiniz firmayız.

Devamını Oku...

Acil Kurye hizmetlerinden nasıl yararlanabilirim?

Acil Kurye web sitemiz ve telefon numaralarımızla bizlere dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek ve hizmetlerimizi sunmak için sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

Devamını Oku...

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

Acil Kurye firmamız başta İstanbul olmak üzere ülkenin her şehrine uzanan geniş bir hizmet ağına sahiptir. Dilediğiniz her şehir ve ilçeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku...

Gönderimin durumu hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Şehir içi ve şehirler arası gönderilerinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Gönderi takip konularında çalışanlarımız sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sağlar.

Devamını Oku...

Gönderimde gecikme yaşar mıyım?

Acil Kurye firmamız, en hızlı ve güvenilir şekilde teslimatlarınızı sağlamak için kesintisiz hizmet sunar. En kısa süre içerisinde paketleriniz, teslimat adresine güvenle iletilir.

Devamını Oku...

Hafta sonları hizmet veriyor musunuz?

7 gün ve 24 saat kesintisiz olarak acil ve öncelikli gönderileriniz için hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz her gün ve saatte Acil Kurye firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Devamını Oku...