Bizi Arayın

0552 203 20 56

Email Adresi

info@acilkurye.web.tr
Acil Kurye

Acil Kurye

Acil Kurye firmamız şehir içi ve şehirler arası alanda hizmet vermekte olan gelişmiş ve profesyonel bir firmadır. Çeşitli özel kurye hizmetlerimiz oldukça uygun fiyatlar dahilinde sizlere sunulur. Her türlü paketiniz, motorlu ve arabalı kuryelerimiz sayesinde adresinizden teslim alınır.

Acil Kurye

Firmamız 7 gün 24 saat gelen çağrılar doğrultusunda Acil Kurye hizmetlerimiz arasında bulunan çeşitli özel taşımacılık alanlarımız da bulunur. Bunlar acil gidiş dönüş kurye, acil ilaç getir gibi farklı hizmetlerdir. Acil Kurye firmamızdan aldığınız hizmetlerde hız ve güvenilirlik garantisi mevcuttur. Bizi tercih eden kullanıcılarımız, hizmetlerimizden büyük ölçüde memnuniyet duyar. Şehir içi ve şehirler arası öncelikli gönderimlerimiz için bizi tercih ederek avantajlı ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Acil Kurye ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçirebilirsiniz.

Acil Kurye Hizmetlerimiz

Acil Kurye hizmetlerimiz, İstanbul başta olmak üzere ülkenin her şehrine yayılmıştır. Bu denli gelişmiş bir hizmet ağına sahip olmamız sayesinde her şehirden onlarca kullanıcımız her gün Acil Kurye firmamızı tercih etmektedir. Acil teslimat işlemleriniz için bulunduğunuz her adresten firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Acil kurye hizmetlerimiz hem hafta içi hem de hafta sonu dilediğiniz her saat diliminde sizlere sunulur. Bu hizmetlerden yararlanmak için web sitemizden ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir. Bizden Acil kurye hizmeti talep etmeniz halinde kısa süre içerisinde çalışma arkadaşlarımız adresinize gelerek paketlerinizi teslim alır. Alınan bu paketleriniz en kısa süre içerisinde ve hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaştırılır.